1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Dea
Последна активност:
4 април 2013 во 00:06
Зачленет на:
14 февруари 2012
Мислења:
156
Допаѓања:
196
Поени од трофеи:
43
Пол:
Женски
Роденден:
15 април 1998 (Возраст: 21)

Сподели:

Dea

Активен Член, Женски, 21

<3 <3 <3 Volleyball! There will be successes, failures also <3 <3 <3 1 април 2012

Dea последен пат беше виден/а како:
4 април 2013