1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Caci
Последна активност:
20 септември 2014 во 11:02
Зачленет на:
15 февруари 2012
Мислења:
872
Допаѓања:
1,103
Поени од трофеи:
393
Пол:
Женски
Роденден:
16 април 1993 (Возраст: 26)
Локација:
Струмица
Професија:
Студент

Сподели:

Caci

Истакнат Член, Женски, 26, од Струмица

Сите што ги среќавате се плашат од нешто, посакуваат нешто и имаат изгубено нешто ;) 2 февруари 2013

Caci последен пат беше виден/а како:
20 септември 2014