1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
devil4e
Зачленет на:
15 октомври 2012
Мислења:
51
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
618

Ги следи 1

Пол:
Женски

Сподели:

devil4e

Староседелец, Женски

Горделивоста е таа што не ги остава убавите круши да се ''изедат'' меѓу себе 15 февруари 2013