1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Огласи за вработување

Дискусија во форумот 'Кариера' започната од Woman in black, 13 јули 2012.

 1. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
 2. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Седи си поуживај си па и ти кај ќе работиш, земи у парк соберете се запијте се.. :D Ако веќе ти е зорт шо се вика па ти требаат пари во момент најдобро ако имаш роднини или кај некој поблиски да се распрашаш да ти помогнат, или види по кафичиве сам распрашај се, по огласиве да се јавуваш ќе те тролаат дали имаш претходно искуство за години исто ќе ти праи приблем пошо ипак 17 имаш, друго е 18 и нагоре :nah[/QUOTE]
   
 3. Ermosa

  Ermosa Нов член

  Зачленет на:
  14 декември 2015
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Американска компанија бара соработници за работа од дома. Секој нов член ќе добие бонус од 20$ кој ќе се исплаќа по 3% понатаму во текот на 18 месеци. Се што е потребно е одговорност, сериозност во работата и интернет од дома. Сите материјали се преведени. Повеќе информации, како и регистрација на: http://succesnowz.blogspot.mk/
   
 4. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Добро, и што треба да се прави и по колку време дневно и како се исплаќаат парите?
   
 5. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Претпоставувам ова е од оние кликања рекламички за 0,001 долар, каде што и ти ќе треба вака да одиш по форуми и да бараш луѓе да се регистрираат со твој реферал за да земаш некој 1% од нивните кликови.
  Не знам искрено колку заработуваат вака... ваљда 20 долари месечно + 1 долар од јакиот гореспоменат бонус што им го распоредуваат секој месец.
  Нека ме поправи некој ако грешам. (wasntme)
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Јас плаќам за цепење дрва, 200 денари од кубик. Барем ќе работите како што треба, нема да седите пред компјутер и да чекате пола долар да ви дадат.
   
 7. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Да не вариш ракија штом имаш олку многу кубици за цепење?
   
 8. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  На дрва се грееме. 10 кубика имам што чекаат, значи 10 по 200 тоа ти се 2000 за еден ден. Кој ти ги дава, а не ова реклами ова она. Имам и комшии, и тие имаат дрва. :)
   
  На Од друга перспектива му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ermosa

  Ermosa Нов член

  Зачленет на:
  14 декември 2015
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ova e marketing agencija, ne se klika na reklami kako sto ima navedeno Electra. Ovde ima dnevni, nedelni i mesecni zadaci koi se rabotat, potoa postepeno se gradi tam i se napreduva nivo po nivo. A toj % od bonus, zavisi od vasata zarabotka, pa taka e i negovata golemina. Se isplakja na karticka koja vi ja prakaat od kompanijata i preku koja ponatamu se podigaat parite. Zavisi od tebe, vremeto za rabota ne e ograniceno.Pridruzi se i kako tvoj sponsor se ke ti objasnam ponatamu. Ovde moze samo da se dobie, nisto ne moze da se izgubi.
   
 10. Zoro1515

  Zoro1515 Нов член

  Зачленет на:
  8 февруари 2016
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  Вработете се на интернет, работете со реален тим. Со самата регистрација добивате 20$ бонус.
  Веднаш по регистрирањето ќе ве контактирам на емаил за да ви ги пратам потребните материјали и да ви помогнам да напредуваме заедно со целиот тим!

  http://rabota-na-internet.blogspot.mk/2016/02/blog-post.html
   

Сподели: