1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Sofija...
Последна активност:
10 октомври 2015 во 17:50
Зачленет на:
23 ноември 2012
Мислења:
256
Допаѓања:
358
Поени од трофеи:
363
Пол:
Женски
Роденден:
4 декември 1995 (Возраст: 24)

Сподели:

Sofija...

Истакнат Член, Женски, 24

Sofija... последен пат беше виден/а како:
10 октомври 2015