1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
MacedonishQueen
Последна активност:
30 октомври 2016 во 11:25
Зачленет на:
17 јуни 2015
Мислења:
205
Допаѓања:
131
Поени од трофеи:
143

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
февруари 6

Сподели:

MacedonishQueen

Истакнат Член, Женски

and winter is beautiful if you spend with a loved one :) 16 октомври 2015

MacedonishQueen последен пат беше виден/а како:
30 октомври 2016