Скорешна содржина од MacedonishQueen | Црнобело Форум

Скорешна содржина од MacedonishQueen

 1. MacedonishQueen

  Ајде да изброиме до 1.000 :)

  718 :D
 2. MacedonishQueen

  Производи од Garnier [општа дискусија]

  Izgleda ti e premnogu nezen korenot i nemozi da izdrzi :)
 3. MacedonishQueen

  Производи од Garnier [општа дискусија]

  (Najprvo se izvinuvam shto ne pisuvam so makedonska poddrska) Molam? Eden cas ja drzese farbata? koj ti kazhal takvo nesto deka treba eden cas da se drze farbata? ..Ne e do farbata nikako, Garnier farbite se prekrasni jas koristam , farba se drrzhi najmnogu 40 minuti..normalno deka ke ti izgori...
 4. MacedonishQueen

  Земјотреси во Македонија

  Brate odamna toa pomina tebe sega li ti tekna hahah :D
 5. MacedonishQueen

  Најубав маж на светот (со фотографија)

  (inlove)(inlove)(inlove)(inlove)
 6. MacedonishQueen

  Како да упропастиш жена?

  Najprvo se izvinuvam sto ne pisuvam so kirilica.. Inaku izneverija so nejzina najdobra drugarka :D xD
 7. MacedonishQueen

  Новогодишна ноќ

  А што ке биде ако ти кaжам дека немам мајка и татко ?
 8. MacedonishQueen

  Новогодишна ноќ

  Се ближат празници, сите се подготвуваме (посебно женските, повеќе им е што ке облечат од колку каде ке одат :) ) Па каде ке славите, со кого? Јас со дечкоми и друштво негде на плоштат..па ке фатеме после во некоја дискотекa.. :D
 9. MacedonishQueen

  Фотографираме на тема (прашања, предлози...)

  Ако знаеш некоја подобра отвори ;)
 10. MacedonishQueen

  Фотографираме на тема (албум)

  Фотографираме на тема: Зима Правилата се јасни фотографијата треба да биде лично ваша.. :)
 11. MacedonishQueen

  |Гласање - резултати| Фотографираме на тема

  Да сакав така немаше да си се кажам :/
 12. MacedonishQueen

  |Гласање - резултати| Фотографираме на тема

  Ќе си гласам за мене за да видам колку гласови има за мене:)