1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Zoro1515
Последна активност:
29 март 2016 во 18:29
Зачленет на:
8 февруари 2016
Мислења:
13
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Роденден:
13 јули 1991 (Возраст: 28)

Сподели:

Zoro1515

Нов член, 28

Zoro1515 последен пат беше виден/а како:
29 март 2016