Огласи за вработување

woworld

Староседелец
26 декември 2016
12
1
601
25
Барам соработници за работа од дома во Фармаси. Членството е бесплатно.
 

crewnew

Нов член
12 ноември 2020
13
5
3
40
Битола
crewnew.com
Девојки и момци, како ние растеме така и потребите за нови сили ни се зголемуваат :)

Во моментот ни треба искусен Flutter/Dart developer кој исто така веќе го користи и Bloc widget-от за Flutter.

Најпрво за да сме на чисто :), како самите Вие така и ние, кратко само ни треба мало видување согласно Вашето искуство и да предвидете, односно назначите колку работни саати би Ви биле потребни за да го завршите следниот проект:

https://crnw.uk/flutter-cluj


На самиот линк имате и дополнителни информации како и можност за Апликација доколку сте Вие Вистинските!!!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Девојки и момци, како ние растеме така и потребите за нови сили ни се зголемуваат :)

Во моментот ни треба искусен Flutter/Dart developer кој исто така веќе го користи и Bloc widget-от за Flutter.

Најпрво за да сме на чисто :), како самите Вие така и ние, кратко само ни треба мало видување согласно Вашето искуство и да предвидете, односно назначите колку работни саати би Ви биле потребни за да го завршите следниот проект:

https://crnw.uk/flutter-cluj


На самиот линк имате и дополнителни информации како и можност за Апликација доколку сте Вие Вистинските!!!
Ви го разгледав сајтот накратко и браво, многу добро направен (ко што треба, нели, со оглед на тоа што нудите).
Со среќа нека се проширувањата и потрагите, а ако некогаш имате потреба од повеќе writers, copywriters, editors, proofreaders, дали е technical, creative, academic, било што, јас и @Outrider би можеле да помогнеме. :zelen

Малце и од наша страна реклама. :zelen

Со среќа уште еднаш. Баш ми е мило кога ќе видам дека има и доста паметни и професионалци меѓу нашиов народ.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and crewnew

crewnew

Нов член
12 ноември 2020
13
5
3
40
Битола
crewnew.com
Ви го разгледав сајтот накратко и браво, многу добро направен (ко што треба, нели, со оглед на тоа што нудите).
Со среќа нека се проширувањата и потрагите, а ако некогаш имате потреба од повеќе writers, copywriters, editors, proofreaders, дали е technical, creative, academic, било што, јас и @Outrider би можеле да помогнеме. :zelen

Малце и од наша страна реклама. :zelen

Со среќа уште еднаш. Баш ми е мило кога ќе видам дека има и доста паметни и професионалци меѓу нашиов народ.
За да Ве памтам најубо да се зачлените со сите релевантни податоци, па се надевам дека ќе имаме потреба во иднина бидејќи сега засега фокусот е баш програмери (инаку ни јас не сум програмер:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Ruze03

Истакнат Член
16 декември 2021
31
12
108
Nekoj dali.ima iskustvo raboteno za JTN panel i dali ima zarabotka ili pak ne
Mislenje sovet ve molam
 

Butterfly1234

Нов член
19 јули 2022
1
0
1
26
Здраво, се бара медицинска сестра во околина на Штип - Кочани- Виница. За подетални информации контактирајте ме во порака.
 

bluebell

Истакнат Член
12 јануари 2022
73
23
108
27
Огласи за вработување има на kariera.mk и vrabotuvanje.com. Можеби прашањето не е за овде, но ме интересира дали ми следува паричен надоместок како невработено лице? Што во случај кога од фирмата каде што работев ме присилија да потпишам спогодбен договор за престанок на работниот однос? Дали спогодбениот договор за престанок на работниот однос е исто со отказ?