Woman in black
Реакции
21

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Се прашувам....дали си ти жена му на луѓе во црно?
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Dr.Gonzo
  The_Mayor
  The_Mayor
  Ќе напрам уште 2 бе за инает, и ништо не пишувам за да немојш да стегниш лајк...и немат да ти кажам како ќе ги крстам за да немојш да ме следиш. А то дека ти си и пишал прв, малу морген...јас профилов и го гледам од 13 јули 2012 до денешен ден, ако имаш контра аргумент, слободно пиши ми овде 100% ќе прочитам.
  Dr.Gonzo
  Dr.Gonzo
  Сакаш да кажеш дека ќе имаш уште 3 профили, не 2. И дека тука можам да ти пишувам наместо кај тебе?
  The_Mayor
  The_Mayor
  Овде пиши ми слободно, во секое време...јас повеќе седам уклучен на профилот од девојкава одколку на мојот. Запримети само колку брзо ти враќам на коментариве, и се ќе ти станит јасно.
  Добровенајдов дечки :D
  Dr.Gonzo
  Dr.Gonzo
  Добро ни дојде девојко :) Jас сум Гонзо, главниот штаб на форумот ме назначи како главен и одговорен човек кој ќе ги пречекува новите форумџики и ќе им овозможи пријатен престој во форумскиов простор, уствари јас сум тука министер за односи со јавноста.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…