1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Woman in black
Последна активност:
23 март 2013 во 15:26
Зачленет на:
13 јули 2012
Мислења:
15
Допаѓања:
21
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Женски

Сподели:

Woman in black

Нов член, Женски

Добровенајдов дечки :D 13 јули 2012

Woman in black последен пат беше виден/а како:
23 март 2013
  1. daniel5
  2. 84 sk_Y ^_-
   84 sk_Y ^_-
   Добре дојде и ти ... :)))
  3. The_Mayor
   The_Mayor
   Се прашувам....дали си ти жена му на луѓе во црно?
   1. На Dr.Gonzo му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. The_Mayor
    The_Mayor
    Ќе напрам уште 2 бе за инает, и ништо не пишувам за да немојш да стегниш лајк...и немат да ти кажам како ќе ги крстам за да немојш да ме следиш. А то дека ти си и пишал прв, малу морген...јас профилов и го гледам од 13 јули 2012 до денешен ден, ако имаш контра аргумент, слободно пиши ми овде 100% ќе прочитам.
    10 септември 2012
   4. Dr.Gonzo
    Dr.Gonzo
    Сакаш да кажеш дека ќе имаш уште 3 профили, не 2. И дека тука можам да ти пишувам наместо кај тебе?
    10 септември 2012
   5. The_Mayor
    The_Mayor
    Овде пиши ми слободно, во секое време...јас повеќе седам уклучен на профилот од девојкава одколку на мојот. Запримети само колку брзо ти враќам на коментариве, и се ќе ти станит јасно.
    10 септември 2012
  4. Woman in black
   Woman in black
   Добровенајдов дечки :D
   1. Dr.Gonzo
    Dr.Gonzo
    Добро ни дојде девојко :) Jас сум Гонзо, главниот штаб на форумот ме назначи како главен и одговорен човек кој ќе ги пречекува новите форумџики и ќе им овозможи пријатен престој во форумскиов простор, уствари јас сум тука министер за односи со јавноста.
    10 септември 2012
  5. Marchisio
   Marchisio
   добре дојде
   1. На Woman in black му/ѝ се допаѓа ова.
  6. WomanInRed
   WomanInRed
   Welcome :)
   1. На Woman in black му/ѝ се допаѓа ова.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Женски