1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Огласи за вработување

Дискусија во форумот 'Кариера' започната од Woman in black, 13 јули 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Оф леле што нема. Парите се заработуваат со нормална работа а не седење дома на нет, мрдната работа е ова. :)
   
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  И ајде еве ако сакаш поконкретно објасни што работиш? Рекламираш, спамаш, пишуваш нешто рецензии, кликаш на сајтови? Што работиш?
   
 3. Biljana Lazarova

  Biljana Lazarova Нов член

  Зачленет на:
  13 август 2014
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
 4. Hari :)

  Hari :) Нов член

  Зачленет на:
  22 август 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво ме интересира дали има некој овде што се занимава со недвижности би ми била од огромна помош ако некој ме упати по убаво пошто би сакал да работам како агент за недвижности,мислам дека треба да има некоја лиценца или нешто слично,ми се свиѓа работата па би сакал да си ја пробам среќата :) секакво мислење и коментар е добродојден :)
   
 5. Kataklinkers

  Kataklinkers Нов член

  Зачленет на:
  22 септември 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
 6. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Дали има некој од форумџииве кој е програмер и сака да аплицира за работа во странска фирма како :
  Engineer (m/f) Operations/Administration in Macedonia
  Web Tester (m/w) in Macedonia
  Web Developer (m/f) Java in Macedonia
  C/C++ Developer (m/f) Nearshore Macedonia
  доколку има некој , контактирајте ме во инбокс
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Patience

  Patience Нов член

  Зачленет на:
  29 декември 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  ЕКСКЛУЗИВНИ ХОТЕЛИ ВО ДУБАИ И КАТАР ИМААТ ПОТРЕБА ОД ХОТЕЛСКИ ПЕРСОНАЛ. Конкретно келнери-ки,персонал за работа во Спа центри(физиотерапевти,маникир,педикир и фризери). Заинтересираните кандидади можат да испратат CV на англиски јазик на следната е-маил адреса: ilieska.hr.agent@gmail.com Контакт тел: 075 528 390
   
 8. Maleficent

  Maleficent Нов член

  Зачленет на:
  23 февруари 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Се бараат студенти за сезонска работа во Германија за на лето. Понудени се повеќе работни позиции и не е потребно познавање на јазикот. За подетални инфомации контирајте ме во инбокс
   
 9. LoveDealer

  LoveDealer Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  563
  Барам консултант за животно/нежовотно осигурување.
  Повеќе инфо преку порака!
   
 10. AlekMicev

  AlekMicev Нов член

  Зачленет на:
  24 јуни 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Имам 17 години, и барам привремена работа во јули би можел уште од сеа да почнам. Би работел што било. Александар.
   

Сподели: