Огласи за вработување

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Не седиш дома туку работиш од дома , како и во секоја друга работа не паѓаат пари од небо туку ги заработуваш !
Оф леле што нема. Парите се заработуваат со нормална работа а не седење дома на нет, мрдната работа е ова. :)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Не седиш дома туку работиш од дома , како и во секоја друга работа не паѓаат пари од небо туку ги заработуваш !
И ајде еве ако сакаш поконкретно објасни што работиш? Рекламираш, спамаш, пишуваш нешто рецензии, кликаш на сајтови? Што работиш?
 

Hari :)

Нов член
22 август 2014
1
0
1
26
Здраво ме интересира дали има некој овде што се занимава со недвижности би ми била од огромна помош ако некој ме упати по убаво пошто би сакал да работам како агент за недвижности,мислам дека треба да има некоја лиценца или нешто слично,ми се свиѓа работата па би сакал да си ја пробам среќата :) секакво мислење и коментар е добродојден :)
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
789
1,103
Дали има некој од форумџииве кој е програмер и сака да аплицира за работа во странска фирма како :
Engineer (m/f) Operations/Administration in Macedonia
Web Tester (m/w) in Macedonia
Web Developer (m/f) Java in Macedonia
C/C++ Developer (m/f) Nearshore Macedonia
доколку има некој , контактирајте ме во инбокс
 
  • Like
Реакции: Prashina

Patience

Нов член
29 декември 2014
1
0
1
30
ЕКСКЛУЗИВНИ ХОТЕЛИ ВО ДУБАИ И КАТАР ИМААТ ПОТРЕБА ОД ХОТЕЛСКИ ПЕРСОНАЛ. Конкретно келнери-ки,персонал за работа во Спа центри(физиотерапевти,маникир,педикир и фризери). Заинтересираните кандидади можат да испратат CV на англиски јазик на следната е-маил адреса: ilieska.hr.agent@gmail.com Контакт тел: 075 528 390
 

Maleficent

Нов член
23 февруари 2015
1
0
1
27
Се бараат студенти за сезонска работа во Германија за на лето. Понудени се повеќе работни позиции и не е потребно познавање на јазикот. За подетални инфомации контирајте ме во инбокс
 

AlekMicev

Нов член
24 јуни 2015
1
0
1
22
Имам 17 години, и барам привремена работа во јули би можел уште од сеа да почнам. Би работел што било. Александар.