1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Hari :)
Последна активност:
30 април 2015 во 16:56
Зачленет на:
22 август 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
24 јануари 1994 (Возраст: 26)

Сподели:

Hari :)

Нов член, Машки, 26

Hari :) последен пат беше виден/а како:
30 април 2015