1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Patience
Последна активност:
11 јануари 2015 во 12:44
Зачленет на:
29 декември 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Роденден:
12 јули 1990 (Возраст: 29)

Сподели:

Patience

Нов член, 29

Patience последен пат беше виден/а како:
11 јануари 2015