1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања околу форумот

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од MissChievous, 24 мај 2014.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Хм, let's see...

  Во темата Моментално слушам, избришано е мислење на @diva orhideja поради оф топик.
  Untitled.png
  Во темата На која религија припаѓате?, се избришани мислења на @diva orhideja и @Idiot поради оф топик и несериозност.
  djh.jpg
  Во темите D.o.t.A и Дезодоранс или антиперспирант?, избришани се мислења на @Holla поради оф топик.
  jfhjdfh.jpg gfmndjr.jpg
  Избришани се и 25 оф топик/несериозни мислења во темата Баба Рада. (скринот би заземал многу место)
  На членот му се доделени и 10 казнени поени т.е. 10 дневен бан поради константно и намерно одење оф топик, и ко член, а не ко дел од админите на кои им се може (ко што милува да каже), го замолувам да поднамали со она што го смета за тролање. Лето е и досадно ни е по дома, ама да не ни се фати многу на жештиниве. :nah
   
  #23 Electra, 7 јули 2014
  Последна промена: 8 јули 2014
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 5. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Избришано едно мислење на @diva orhideja во темата за „Положба на прстите на светците на иконите“ поради оф топик.
  Divaorhideja.JPG
   
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Во темата Скриншот од вашиот десктоп избришани се мислење на членовите @990Freak , @Snow , @Trouble , @4FUN , @Înger Rău , @Scars , @alekjov1234 , @|o$y(|-|0$0(|@l , @Hkakashi , @Natenceto , @emzzy , @ComputerService ; причина: оф топик.

  Во темата Кое е вашето хоби? избришани се по 1 мислење на членовите @Altaïr , @Метаморф и @Licno taa , причина: оф топик.

  2.png
   
  #29 MissChievous, 25 јануари 2015
  Последна промена: 25 јануари 2015
 10. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Да ја вратиме темава во колосек, ја преименувавме во известувања околу форумот.
  Дали ќе е надградба, некоја побитна промена околу теми/подфоруми, бан или нешто друго, ќе бидете известени овде.

  За почеток, да пробаме да ја раздвижиме фан страната на форумов... ама за тоа ќе ни треба повеќе публика.
  Кој ја лајкне, добива сендвич.
  А па и ако коментирате - бесплатен превоз за митинг... овај, собиранка.
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: