Известувања околу форумот

Статус
Затворена за нови мислења.

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur
Хм, let's see...

Во темата Моментално слушам, избришано е мислење на @diva orhideja поради оф топик.
Untitled.png
Во темата На која религија припаѓате?, се избришани мислења на @diva orhideja и @Idiot поради оф топик и несериозност.
djh.jpg
Во темите D.o.t.A и Дезодоранс или антиперспирант?, избришани се мислења на @Holla поради оф топик.
jfhjdfh.jpg gfmndjr.jpg
Избришани се и 25 оф топик/несериозни мислења во темата Баба Рада. (скринот би заземал многу место)
На членот му се доделени и 10 казнени поени т.е. 10 дневен бан поради константно и намерно одење оф топик, и ко член, а не ко дел од админите на кои им се може (ко што милува да каже), го замолувам да поднамали со она што го смета за тролање. Лето е и досадно ни е по дома, ама да не ни се фати многу на жештиниве. :nah
 
Последна промена:

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,011
9,637
1,683
Normandy
Избришано едно мислење на @diva orhideja во темата за „Положба на прстите на светците на иконите“ поради оф топик.
Divaorhideja.JPG
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,015
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,015
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,015
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Во темата Скриншот од вашиот десктоп избришани се мислење на членовите @990Freak , @Snow , @Trouble , @4FUN , @Înger Rău , @Scars , @alekjov1234 , @|o$y(|-|0$0(|@l , @Hkakashi , @Natenceto , @emzzy , @ComputerService ; причина: оф топик.

Во темата Кое е вашето хоби? избришани се по 1 мислење на членовите @Altaïr , @Метаморф и @Licno taa , причина: оф топик.

2.png
 
Последна промена:

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur
Да ја вратиме темава во колосек, ја преименувавме во известувања околу форумот.
Дали ќе е надградба, некоја побитна промена околу теми/подфоруми, бан или нешто друго, ќе бидете известени овде.

За почеток, да пробаме да ја раздвижиме фан страната на форумов... ама за тоа ќе ни треба повеќе публика.
Кој ја лајкне, добива сендвич.
А па и ако коментирате - бесплатен превоз за митинг... овај, собиранка.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence
Статус
Затворена за нови мислења.