Известувања околу форумот

Статус
Затворена за нови мислења.

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,424
9,133
1,683
Кушкундалево
Направивме мала промена околу распоредот на форумите. „Филм“ и „ТВ“ сега се засебни форуми, модераторот останува ист.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,471
1,199
1,133
Направена е реорганизација на форумите и модераторите. Се уште ќе се работи на подобрување на функционалноста на форумот.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,471
1,199
1,133
Избришани се мислења со несоодветна содржина и навреди од темата Другари/другарки
@incule во иднина кога сакаш да постираш мислење во некоја тема, тоа нека биде подолго од една проста реченица. Целта на дискутирањето во темите не е постирање рандом мислења составени од два збора и ако пронајдеш навреда од некој член пријави преку опцијата Пријави.
 
Статус
Затворена за нови мислења.