Известувања околу форумот

Статус
Затворена за нови мислења.

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,015
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Мислам дека темава е навистина потребна на овој форум. Тука модераторите до сега известуваа кога ќе биде избришано нечие мислење, од едноставна причина членовите да не се прашуваат што се случило со нивното последно мислење или како бројката на нивните мислења се намалила. Темата не е отворена за да се создадат конфликти и тензии, ниту пак за дискусија, едноставно служи за информирање.
Во темата Убиен матурант во Ѓорче Петров, избришани се 2 мислења на членот @diva orhideja, причина: оф топик.

Од сега оваа тема ќе служи и за известување околу сите промени кои се прават на форумот од страна на администрацијата.


 
Последна промена од модератор:

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,011
9,637
1,683
Normandy
Избришани неколку мои, на Дива Орхидеја и Аристократ мислења во темата „Пишуваме на тема“ ради оф топик.
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,015
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Последна промена:

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,011
9,637
1,683
Normandy
Избришано едно мислење на @Selene по нејзина сопствена желба.
Порати тоа, нема потреба од скриншот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.