1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кое е вашето хоби?

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  На што го арчите слободно време?
   
  На Loner, Hexasto и Bibi@ им се допаѓа ова.
 2. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Обично на кафе со пријатели, дружење, фудбал, фејзбук, на форумот овде од скоро... :)
   
  На Hexasto и end. им се допаѓа ова.
 3. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Гледање филмови, ако тоа спаѓа во хоби :D
   
  На end. му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  На средување на домот, готвење во кујна и на интернет.
   
  На mspasenoski, kizzo и end. им се допаѓа ова.
 5. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  кафе со френдс, интернет најчесто, јога, игрици, читкање книги, polyvore ( комбинирање гардероба ) .
   
  На end. му/ѝ се допаѓа ова.
 6. митее!

  митее! Полноправен Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  20
  играње Ракомет или фудбал ;)
   
  На Loner му/ѝ се допаѓа ова.
 7. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  седење на ПЦ....играње игри
  или шетање така по градов па може и пинг понг да играме
  шо се вика пензионерската си а терам :rofl
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 8. 3pi0

  3pi0 Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  275
  собирање на ретки монети и продавање на истите..
  кратко кажано нумизматика :D
   
  На Selma, Hip.Hop_MKD и Bibi@ им се допаѓа ова.
 9. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Да не купуваш монети да ти продадам? :D

  Иначе јас гледам филмови, пинг понг, билјард.
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 10. 3pi0

  3pi0 Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  275
  зависи колку се ретки и која година се...
  не мислам да купувам динари кои се извадени од употреба...
  мислам на монети кои имаат вредност повеќе од 100 евра :kafe
  нешто како што се монетите сиракуза ги има само 7 во светот и плус сите се различни...такви монети барам :D
   

Сподели: