1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Elizabeth Bathory
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
352
Допаѓања:
405
Поени од трофеи:
363
Пол:
Женски
Локација:
Skopje

Сподели: