1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Серии - Општи дискусии

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Ice_Man, 17 февруари 2012.

 1. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  Бидејки има многу серии и да не се отвараат за секоја посебна тема ,а би имале по 2-3 мислења,предлагам кој е мод тука да ја стави оваа као важна .. и дискутирајте тука за се во врска со серии,кој што гледа моментално,планира,предлози за гледање,најава за нови серии и сл..

  Инаку за мене ,ја имам изгледано многу ,зашто само тоа и гледам :D ,моментално ги следам како излегуваат Pretty little liars ,Spartacus, Vamire Diaries i Supernatural..
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ми се допага идејата, ја ставив темава во важни.
  Јас летото ќе ги гледам Декстер до 2ра сезона стигнав и Два и пол мажи, Два и пол мажи ја имам гледано на А1 но од почеток ќе ја гледам.
   
 3. Nemirna.

  Nemirna. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  84
  А на кој канал ја даваат Два ипол мажи? :D
   
 4. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ја даваа на А1 пред неколку години, јас сите серии што ги гледам ги симнувам.
   
  На Nemirna. му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Ја ги глеам моментално Two and half men, Dexter, Community, The Office, The Big Bang Theory, Spartacus, How i met your mother, True Blood некој додуша се на пауза ипак сите топло би ви ги препорачал, наскоро се спремам да глеам The Mentalist, Breaking Bad глеам и др ама не ми текнува сеа :)
   
  На Реми, Emily023 и Selma им се допаѓа ова.
 6. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Моментално гледам Psych, Leverage, и понекогаш Spartacus и The Simpsons :)
   
  На Emily023 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Emily023

  Emily023 Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  113
  Ја ги гледам Big bang theory,White Collar,Hawaii 5-0,Vampire diaries,Burn notice,Friends,Leverage,House и такви некој :D
   
  На kizzo, Scars и The Tramp им се допаѓа ова.
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Burn Notice е интересна за другиве сум слушал многу позитивни критики, посебно за Big Bang Theory и House, ама никако да седнам да ги гледам :D
   
 9. Emily023

  Emily023 Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  113
  ааа House е нешто нај нај,a Big bang theory е многу смешна ти ги препорачувам и двете :)
   
  На BlackTulip, Scars и The Tramp им се допаѓа ова.
 10. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  ја највише сакам нешто акција трилер мистери,или добра драма поврзана.... вакви ко хаус ,левераге не ми се допагаат оти секоја епизода има различен случај со срекен завршеток

  од комедии само The frefh prince ov bel air ја гледам ,стара али ногу добра серија .. два и пол мажи и биг бенг не ме привлекуваат
   

Сподели: