Серии - Општи дискусии

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
Бидејки има многу серии и да не се отвараат за секоја посебна тема ,а би имале по 2-3 мислења,предлагам кој е мод тука да ја стави оваа као важна .. и дискутирајте тука за се во врска со серии,кој што гледа моментално,планира,предлози за гледање,најава за нови серии и сл..

Инаку за мене ,ја имам изгледано многу ,зашто само тоа и гледам :D ,моментално ги следам како излегуваат Pretty little liars ,Spartacus, Vamire Diaries i Supernatural..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Ми се допага идејата, ја ставив темава во важни.
Јас летото ќе ги гледам Декстер до 2ра сезона стигнав и Два и пол мажи, Два и пол мажи ја имам гледано на А1 но од почеток ќе ја гледам.
 

Nemirna.

Активен Член
14 февруари 2012
116
84
28
Ми се допага идејата, ја ставив темава во важни.
Јас летото ќе ги гледам Декстер до 2ра сезона стигнав и Два и пол мажи, Два и пол мажи ја имам гледано на А1 но од почеток ќе ја гледам.
А на кој канал ја даваат Два ипол мажи? :D
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Ја даваа на А1 пред неколку години, јас сите серии што ги гледам ги симнувам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Nemirna.

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,082
1,632
113
Македонија
Ја ги глеам моментално Two and half men, Dexter, Community, The Office, The Big Bang Theory, Spartacus, How i met your mother, True Blood некој додуша се на пауза ипак сите топло би ви ги препорачал, наскоро се спремам да глеам The Mentalist, Breaking Bad глеам и др ама не ми текнува сеа :)
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Ја ги гледам Big bang theory,White Collar,Hawaii 5-0,Vampire diaries,Burn notice,Friends,Leverage,House и такви некој :D
Burn Notice е интересна за другиве сум слушал многу позитивни критики, посебно за Big Bang Theory и House, ама никако да седнам да ги гледам :D
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
ја највише сакам нешто акција трилер мистери,или добра драма поврзана.... вакви ко хаус ,левераге не ми се допагаат оти секоја епизода има различен случај со срекен завршеток

од комедии само The frefh prince ov bel air ја гледам ,стара али ногу добра серија .. два и пол мажи и биг бенг не ме привлекуваат