D.o.t.A.

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338

Не знам што да пишам вовед, а и не сакам вовед ради админите ...
Не најдов тема за дота 1 па ете ...
Играте? Не играте? ... на гарена? т.е. гарена веќе не. ... батлнет ???
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Играв, активно кога бев 15-16 години, на гарена. Македонски соби, полно ливери, долг е патот додека да станеш респектиран и да играш со "познати" фаци.

Омилени типови на херои: Support-ери.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
пробав да ја играм еднаш два пати и не ми беше интересна
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
Дота е една ама Warcraft frozen throne ми беше омилена игра..Дота не ја сакав многу и ми беше онака и сето тоа го играв пред 10 години..
 

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338
Дота е една ама Warcraft frozen throne ми беше омилена игра..Дота не ја сакав многу и ми беше онака и сето тоа го играв пред 10 години..
Frozen THrone e 2003-та ... така да сумњам дека си ја играм баш на почетокот.
ДотА е само мапа ..но има и ДотА 2 .. гуглај ако не ти е тешко
 
  • Like
Реакции: Kisserboy

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
Frozen THrone e 2003-та ... така да сумњам дека си ја играм баш на почетокот.
ДотА е само мапа ..но има и ДотА 2 .. гуглај ако не ти е тешко
Знам дека е мапа ама едноставно не ми беше интересна и не сум ја играл скоро ич, Дота 2 да сум слушнал ама ништо не ме влечело да играм, ама фрозен троун беше дел од секојдневието пред 10год за мене секој ден ја играв абе 24/7 на неа :D
 

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338
Знам дека е мапа ама едноставно не ми беше интересна и не сум ја играл скоро ич, Дота 2 да сум слушнал ама ништо не ме влечело да играм, ама фрозен троун беше дел од секојдневието пред 10год за мене секој ден ја играв абе 24/7 на неа :D
Toa ти и кажувам де ..
Frozen Throne е 2003-та .. сумњам дека си ја играл пред 10 години .. хмм
 
  • Like
Реакции: Kisserboy

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
играв, ама нуб сум додека не се оженам. Морам да се оженам за да играм како шо треба.