1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

D.o.t.A.

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Holla, 5 јули 2014.

 1. Holla

  Holla Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2014
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  90
  [​IMG]
  Не знам што да пишам вовед, а и не сакам вовед ради админите ...
  Не најдов тема за дота 1 па ете ...
  Играте? Не играте? ... на гарена? т.е. гарена веќе не. ... батлнет ???
   
 2. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Играв, активно кога бев 15-16 години, на гарена. Македонски соби, полно ливери, долг е патот додека да станеш респектиран и да играш со "познати" фаци.

  Омилени типови на херои: Support-ери.
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  пробав да ја играм еднаш два пати и не ми беше интересна
   
 4. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Дота е една ама Warcraft frozen throne ми беше омилена игра..Дота не ја сакав многу и ми беше онака и сето тоа го играв пред 10 години..
   
 5. Holla

  Holla Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2014
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  90
  Frozen THrone e 2003-та ... така да сумњам дека си ја играм баш на почетокот.
  ДотА е само мапа ..но има и ДотА 2 .. гуглај ако не ти е тешко
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Знам дека е мапа ама едноставно не ми беше интересна и не сум ја играл скоро ич, Дота 2 да сум слушнал ама ништо не ме влечело да играм, ама фрозен троун беше дел од секојдневието пред 10год за мене секој ден ја играв абе 24/7 на неа :D
   
 7. Holla

  Holla Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2014
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  90
  Toa ти и кажувам де ..
  Frozen Throne е 2003-та .. сумњам дека си ја играл пред 10 години .. хмм
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Не вјерује срце памети хахахаххах :D
   
 9. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  играв, ама нуб сум додека не се оженам. Морам да се оженам за да играм како шо треба.
   
 10. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  oti ne najdov tema DOTA 2....pa tuka ke go staam :D
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: