1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сакате деца?

Дискусија во форумот 'Деца' започната од $3Я3|\||)&p&†Y, 1 јуни 2012.

 1. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Obozavam, imam vnuk i sekogas koga ke dojde kaj mene si igram so nego.
  A mene nekoj me saka od tuka!? Nikoj ahaha :place
   
  На Marchisio, $3Я3|\||)&p&†Y и ZmajChe им се допаѓа ова.
 2. Libra

  Libra Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  327
  ДААА
  Најголемиот благослов :)
   
  На parvati и $3Я3|\||)&p&†Y им се допаѓа ова.
 3. Rosana

  Rosana Староседелец

  Зачленет на:
  24 јуни 2012
  Мислења:
  267
  Допаѓања:
  499
  да сакам (nod) па тие се најслатки и најубаво нешто во животот што може да му се случи на некој(inlove) :)
   
  На Bibi@ му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  Срценца тие, цели на тато...:rofl џаст киддинг

  Слабо ми оди интеракција со деца ... со моите ваљда ќе биде подобро.
   
 5. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Не ме предизвикувај хаха :gjavol
   
 6. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  Кога ќе пораснам, да .. :giggle
  Со љубовта на мојот живот :mstickle
   
 7. fantina

  fantina Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  162
  Секако дека сакам, па тоа за мене е смислата на животот, да се реализирам како родител. Секако кога ќе дојде време и најбитно, кога ќе бидам способна да му пружам се што е потребно.
   
 8. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Со маж ми сакам вакаааа, само што ќе бидат и двајцата така малку поцрни :sreken
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На secrets&lies, Bibi@ и fantina им се допаѓа ова.
 9. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Awwwww (inlove):gus
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На WomanInRed и Bibi@ им се допаѓа ова.
 10. secrets&lies

  secrets&lies Нов член

  Зачленет на:
  1 јули 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  4
  да, најневините и најчисти душички на планетата се децата!
   

Сподели: