Дали сакате деца?

Rosana

Староседелец
24 јуни 2012
267
499
1,063
да сакам (nod) па тие се најслатки и најубаво нешто во животот што може да му се случи на некој(inlove) :)
 
  • Like
Реакции: Bibi@

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,054
1,576
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com

fantina

Истакнат Член
29 април 2012
112
162
343
Секако дека сакам, па тоа за мене е смислата на животот, да се реализирам како родител. Секако кога ќе дојде време и најбитно, кога ќе бидам способна да му пружам се што е потребно.