Дали сакате деца?

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Највеќе на светот, сакам деца и мои и туѓи и машки и женски и бели и црни, ма секакви, просто обожавам деца а и они мене ме сакаат :wavespin Ако знаеш како со деца нема ништо да ти е тешко, ни мењање пелени навечер, ни будење во 3 сабајле, ни непреспиени ноќи (секако би ги немало доколку знаеш како да го смириш бебушот;)) Лелееее многу сакаааам децааа! И да, јас сакам да имам 5 (wasntme) А еве ми ги братучетчињата шо си ги сакам најпуно на свет (inlove)
Калија како мала :gus

Калија како голема :D


Ведран сонцето дадино :*


И заедноооо (inlove)
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
27
Струмица
Сакам и тоа многу (inlove) едвај чекам да си имам мои, по цели денови ќе има да си играм со нив и се...ќе им пружам многу голема љубов :)
 
  • Like
Реакции: ZmajChe

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Мислам дека сакам.
Што знам, најверојатно тоа е во сржта на секое живо биЌе...да се реализира како родител.

Ама, кога вистински ќе дојде време.
Кога ќе бидам сигурна дека тоа дете, ќе има, не луксузен туку убав живот со сите салтанати...зашто да, љубов нема да му фали, ама од љубов не се живее.

И бај д веј, оние моронскине кењања на Владата, моите ќе купат креветче, твоите ќе купат количка....нека ги издадат во печатено издание и нека си го избришат дупето со тоа |-(
 

Badass

Истакнат Член
16 февруари 2012
63
87
333
23
Да многу.
Најмногу ги сакам со компирчиња и бибер.
 
  • Like
Реакции: ZmajChe