1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сакате деца?

Дискусија во форумот 'Деца' започната од $3Я3|\||)&p&†Y, 1 јуни 2012.

 1. Marcello

  Marcello Староседелец

  Зачленет на:
  17 декември 2014
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  52
  Сакам деца и цел ден да ме оставиш со деца јас би играл со нив како да сум нивна возраст. Би сакал да имам свој деца, ама сеуште немам девојка за озбилно а веќе треба да имам со мојве начукано 28 години,
   
 2. EdnoDevojce

  EdnoDevojce Нов член

  Зачленет на:
  15 август 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  4
  Да мили суштества се дур не пораснат :D можеби еден ден би сакала да имам ако ми се појави мајчинскиот инстинкт со вистинската личност..сеа за сеа не се замислувам па ниту во блиска иднина .
   
 3. dovefox

  dovefox Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  23
  Не сакам да раѓам деца.Ама,ги сакам внуците. :)
  Што знам,можеби во иднина ќе се премислам ако налетам на вистинскиот. :^)
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  Дали си сеуште слободен и сакаш бебе?! :D
   
 5. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  206
  Допаѓања:
  130
  И јас сум од дечарите :D веќе имам 2 свои и 5 внучиња :D . Уште сестра ми да роди и таман ќе бидеме :D . Знаат да се палави , ама ако не сега , кога ? :giggle
   

Сподели: