1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Marcello
Последна активност:
6 ноември 2018 во 23:57
Зачленет на:
17 декември 2014
Мислења:
110
Допаѓања:
52
Поени од трофеи:
628
Пол:
Машки
Роденден:
1 август 1990 (Возраст: 29)

Сподели:

Marcello

Староседелец, Машки, 29

Marcello последен пат беше виден/а како:
6 ноември 2018