1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сакате деца?

Дискусија во форумот 'Деца' започната од $3Я3|\||)&p&†Y, 1 јуни 2012.

 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Колку што гледав по ова .. ваква тема нема .. сепак не е иста со онаа колку деца сакате да имате :)
  Доколку грешам слободно тргнете ја :)
  Значи едноставно прашање .. дали сакате да имате деца ?

  Јас би сакал .. и тоа многу сакам :)
   
  На Stance, Taa Sum.., ZmajChe и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Сакам, мислам дека нема некој што не сака да има деца. :)
   
  На parvati, 4FUN, Bum-Bum и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Одговорот на тоа ќе го добиеш понатаму :)
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 4. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Сакаме деца, јас најмногу ги сакам женските деца шо имаат по 20тина години.
   
  На ~ Скарлетка ~, WomanInRed, Foxboro и уште 12 други им се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Значи мене не :place
  Сакам деца,да.
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Како мене?:rolleyes:
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 7. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  тебе малку поинаку од дете (inlove) :D
   
  На Trouble и slb_bobo им се допаѓа ова.
 8. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Едит сакам и постари женски деца до 45 години(party)
   
  На Foxboro, TIGERWOMAN31SK, Bum-Bum и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Секако.. :sreken

  kid hipster.jpg
  Ќе го јадам малово..:rolleyes::zelen :gus
   
  На ●Untouchable°, WomanInRed, melpomena и уште 8 други им се допаѓа ова.
 10. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  ДА :)
   
  На ZmajChe и Bum-Bum им се допаѓа ова.

Сподели: