1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Ѕид на плачот
Последна активност:
30 ноември 2018 во 17:20
Зачленет на:
20 септември 2016
Мислења:
222
Допаѓања:
113
Поени од трофеи:
343
Пол:
Женски
Роденден:
19 мај 1992 (Возраст: 27)
Локација:
Скопје
Професија:
Проститутка

Сподели:

Ѕид на плачот

Истакнат Член, Женски, 27, од Скопје

Не сакам никого! 26 ноември 2018

Ѕид на плачот последен пат беше виден/а како:
30 ноември 2018