1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
NEPOBEDLIV
Последна активност:
24 септември 2013 во 01:00
Зачленет на:
5 март 2012
Мислења:
288
Допаѓања:
412
Поени од трофеи:
63
Пол:
Машки

Сподели:

NEPOBEDLIV

Истакнат Член, Машки

ZIVOT JE KRATAK, KUPICU BATAK ! :D 30 мај 2012

NEPOBEDLIV последен пат беше виден/а како:
24 септември 2013