Дали сакате деца?

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
хаха додека се бебиња? или мислиш додека се тинејџери ? :zelen
Епа секако ама за бебиња мислaм највеќе, дека секој ден пелени, млеко, помади...
Како раснат се намалуват, ама грижите се зголемуват. Цела ноќ ќе го мислиш каде е и со кого е.:giggle
 

Grim Reaper

Староседелец
14 февруари 2012
326
338
1,063
Here and there
Од една страна мали деца нејќам, ама ептен. Неам појма зашо...
А од друга страна сакам да имам 3-4 деца мои :D
 
  • Like
Реакции: Selma

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Од една страна мали деца нејќам, ама ептен. Неам појма зашо...
А од друга страна сакам да имам 3-4 деца мои :D
А признај дека големи сакаш :rofl

Мене па тие со 2-3 годинки ми се ептен слатки, а тие некоја година постари од мене повеќе :rofl
 
  • Like
Реакции: ZmajChe

Grim Reaper

Староседелец
14 февруари 2012
326
338
1,063
Here and there
А принај дека големи сакаш :rofl

Мене па тие со 2-3 годинки ми се ептен слатки, а тие некоја година постари од мене повеќе :rofl
Тие големите ептен ги сакам ( само женски секако :D )
Опаааа тие поголемите ги сакаш ептен а? :D Така, така, еве ме мене постар.. :mstickle хаха
 
  • Like
Реакции: Selma

NEPOBEDLIV

Истакнат Член
5 март 2012
288
412
63
Абе сакам, ама да не ми испаднат грди и прости ? (worried)