1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Libra
Зачленет на:
15 февруари 2012
Мислења:
208
Допаѓања:
327
Поени од трофеи:
673

Следачи 4

Пол:
Женски

Сподели: