Counter Strike

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
23
Куманово
Баш 1.6 е срање. Мислам, како можеш да ја споредиш со Source и Global? Или не ти се играат игри со совршена резолуција, детали во екстремност, реално прикажани?
Ма 1.6 кантер ми се се свиѓа пошто е едноставно направена, а сакам си ја игре сс добру резолуцију, ако ми се игра сс добру резолуцију пушту си кол оф дјути модерн варфар 2 или 3 или пушту си крајсис и си играм.
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Порано сите пари ги оставав во компјутерница за кантер. Но сега никакви игри не играм. Ми здосадија.
 

Wild.One

Истакнат Член
17 јуни 2012
197
147
343
Wonderland
Ајде најдете некој празен сервер и да играјме, одамна немам играно... :wavespin
 
  • Like
Реакции: emzzy