1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Counter Strike

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Баш е олд скул. А целата поента на таквите игри е да биде што е можно пореално...
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Ма 1.6 кантер ми се се свиѓа пошто е едноставно направена, а сакам си ја игре сс добру резолуцију, ако ми се игра сс добру резолуцију пушту си кол оф дјути модерн варфар 2 или 3 или пушту си крајсис и си играм.
   
 3. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Порано сите пари ги оставав во компјутерница за кантер. Но сега никакви игри не играм. Ми здосадија.
   
 6. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Ме 2...
  Counter Strike 1.5 :D Мадафака
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Wild.One

  Wild.One Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  147
  Ајде најдете некој празен сервер и да играјме, одамна немам играно... :wavespin
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Ваква ми е позадината сега. :cool:
  1104786-1600x900-counter-strike-global-offensive-7506.jpg
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  После година ипол играв вечерва Соурс... не може во никој случај да се спореди со Глобал!!!
  Не можам ни да замислам па какво срање е 1.6 сега...
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: