1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Counter Strike

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Ајде кантеристи да ве видам во темава :p
  Значи играва е нешто чудо...толку е стара, а толку е играна... и сосема заслужено.
  Сум имала ситуации кога ми кажувале какви се не игри имале 100 пати подобра графика, па не е се во графиката, има нешто и во самата игра.
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Elena

  Elena Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  169
  Едноставно обожувам кантер :D
  Не знам зашто премногу ја сакам играта.. ма тоа е нешто појке од игра..:)
  Одамна играм и секој ден пробувам да направам најмалку 20 убиства :S
  А понекогаш се нервирам кога не можам да најдам слободен сервер ..:))
  Позз. до сите што играат "Цс" ;)
   
  На Dee Dee и The Tramp им се допаѓа ова.
 3. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Да не си читер? :cool:
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Elena

  Elena Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  169
  Нее , хаха
  не играм јас така :D
   
  На Dee Dee и The Tramp им се допаѓа ова.
 5. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Поздрав и од мене до сите „кантераши“ :D
   
  На Elena и Dee Dee им се допаѓа ова.
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Пфф најдобра игра :biggrin Зараза невидена... но за мене и повеќе од игра, порано кога играв повеќе, играв најчесто на еден сервер со едни срби и баш онака мило ми беше секој ден ко ке си правев муабет со нив, си запознав луѓе слични на мене :) А сега, играм Team Fortress 2, истата работа :p
   
  На Vladus, Elena и Dee Dee им се допаѓа ова.
 7. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Ех, времиња кога "Дејмон" играше кантер.
  Да да, презаразен бев од играва, по 4-5 саати на ден играв без престан. Сум бил и на лан турнири, еден дури и освоивме ама се тоа се случуваше некаде 2010та година. 5-6 дена пред квалификациите за WCG оваа година, се откажав од играта и ден денес ја немам пуштено. Што не сум поминал, од обичен админ до хед, па едно па друго. Најмомент ќе ми е на еден лан турнир во нашиот град, на резултат 15-14 за моја екипа останав сам против тројца и поштено си ги изреметив.
   
 8. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  AWP рулз! админи имав на еден руски,бугарски сервер и Tabu AWP кај нас. Го играм од многу дамна. па некое време прекинав и прошлата недела пак ја симнав уште сум јак нек си е*е матер. и да вчера порачав еден сервер 11$ го платив во секое време треба да ми стигнат податоци па кога сакате ке играме.
   
  На The Tramp и parvati им се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ej i ja igram kanter, ama sors ne 1.6 , glupa mi e nekako , gazu i ja ss AWP : )
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Кога ќе го оправиш, пиши IP :D
   

Сподели: