1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Counter Strike

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Како може сорс да ти е тапа?! Баш ме интересира од кои причини... Новава е многу јако направена!
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 2. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Едноставно уште од кога излезе не ми се свиѓаше. :zelen
   
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Треба да ја пробаш и најновата, иако имам чувство дека нема да ти се свиѓа, штом не ти се свиѓа сорс. Иначе разликата меѓу 1.6 и сорс, е што на сорс има многу подобра графика, односно се изгледа пореално, со многу повеќе детали. А новата (бета верзијата) е уште пореално направена, а и очекувам уште подобра дека ќе биде кога ќе излезе вистинската верзија. (party)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Го симнав рускиот стим и на него ја имаше најновата Кантер.. Глобал Офенсив не е тоа тоа.. Како Call Of Duty е..
  One Love CS 1.6 :).. Сега овој месец ќе ја купам оригинал на Стим..
   
 5. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Ма кантер 1.6 си е најбоља, овија други посебо тија нови су срање, едино не ми се свиѓа што неможев да се пуштив ботови на стеам верзију.
   
 6. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Зошо бе ботови :rofl xD
   
 7. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  па некопут не ми се игра на сервер, преко главу ми дојде, некопут ми појде од руку и одма почнев читер ово оно, и дојде некој админ бот и те банира, а тија стварно што имав чит играв си без проблем
   
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Баш 1.6 е срање. Мислам, како можеш да ја споредиш со Source и Global? Или не ти се играат игри со совршена резолуција, детали во екстремност, реално прикажани?
   
 9. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Чек сега ја ќе ти даам ботови по пп :D
  + дитмеч мод :D
   
 10. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Другарче наше КС 1.6 си е Олд Скул игра. :D
   

Сподели: