Counter Strike

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Ја немам играно, ама по трејлерите ми е тапа како и сорс. :)
Како може сорс да ти е тапа?! Баш ме интересира од кои причини... Новава е многу јако направена!
 
  • Like
Реакции: parvati

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Едноставно уште од кога излезе не ми се свиѓаше. :zelen
Треба да ја пробаш и најновата, иако имам чувство дека нема да ти се свиѓа, штом не ти се свиѓа сорс. Иначе разликата меѓу 1.6 и сорс, е што на сорс има многу подобра графика, односно се изгледа пореално, со многу повеќе детали. А новата (бета верзијата) е уште пореално направена, а и очекувам уште подобра дека ќе биде кога ќе излезе вистинската верзија. (party)
 
  • Like
Реакции: parvati

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Го симнав рускиот стим и на него ја имаше најновата Кантер.. Глобал Офенсив не е тоа тоа.. Како Call Of Duty е..
One Love CS 1.6 :).. Сега овој месец ќе ја купам оригинал на Стим..
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Ма кантер 1.6 си е најбоља, овија други посебо тија нови су срање, едино не ми се свиѓа што неможев да се пуштив ботови на стеам верзију.
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Зошо бе ботови :rofl xD
па некопут не ми се игра на сервер, преко главу ми дојде, некопут ми појде од руку и одма почнев читер ово оно, и дојде некој админ бот и те банира, а тија стварно што имав чит играв си без проблем
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Ма кантер 1.6 си е најбоља, овија други посебо тија нови су срање, едино не ми се свиѓа што неможев да се пуштив ботови на стеам верзију.
Баш 1.6 е срање. Мислам, како можеш да ја споредиш со Source и Global? Или не ти се играат игри со совршена резолуција, детали во екстремност, реално прикажани?
 

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
па некопут не ми се игра на сервер, преко главу ми дојде, некопут ми појде од руку и одма почнев читер ово оно, и дојде некој админ бот и те банира, а тија стварно што имав чит играв си без проблем
Чек сега ја ќе ти даам ботови по пп :D
+ дитмеч мод :D
 

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Баш 1.6 е срање. Мислам, како можеш да ја споредиш со Source и Global? Или не ти се играат игри со совршена резолуција, детали во екстремност, реално прикажани?
Другарче наше КС 1.6 си е Олд Скул игра. :D