1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Counter Strike

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  ајде мењај :D
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dee Dee

  Dee Dee Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  И ја би играла сеа со вас али штета ќе идам на гости уште малку ќе неможиме да се доиграме :/
   
 3. Gabriela

  Gabriela Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  139
  Лелееееее неможаам да влезаам.
   
 4. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  ајде габче жабче хахах
   
 5. Gabriela

  Gabriela Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  139
  Неможам да влезаам нз зашто не ме пушта ај јас утре ќе ви дадам и само ние ќе играме од црнобело;)Оти во тој сервер ако има 1-2Играчи.
   
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  абе ви играте 1.6 ја играм сорс :S не е феррр
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 7. CyberKnight

  CyberKnight Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  41
  Ќе може ли некој да ми даде линк да ја симнам Counter Strike чиста верзија значи не таа со црно мени, скинови, позадини сменети и други ретардирани глупости?
   
 8. митее!

  митее! Полноправен Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  20
  дајте и мене Ип бе, и ја утре да попукам малко :D
   
 9. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Закон игра :biggrin
  Ама дека сум женско во повеќето сервери ме блокираат, а не сум тапа. Тие се тапа -.-
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 10. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Што збориш бе, баш ние женските сме центар на внимание на сервер, дури и попуштаат машкиве :D се осеќа понекогаш :D и сите кога ќе влезеш на сервер ќе почнат еј од кај си, дај фб итн итн :D
   

Сподели: