Counter Strike

Dee Dee

Истакнат Член

CyberKnight

Полноправен Член
14 февруари 2012
51
41
18
26
Велес
www.facebook.com
Ќе може ли некој да ми даде линк да ја симнам Counter Strike чиста верзија значи не таа со црно мени, скинови, позадини сменети и други ретардирани глупости?
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
Закон игра :biggrin
Ама дека сум женско во повеќето сервери ме блокираат, а не сум тапа. Тие се тапа -.-
 
  • Like
Реакции: Luckky

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
30
Скопје
Закон игра :biggrin
Ама дека сум женско во повеќето сервери ме блокираат, а не сум тапа. Тие се тапа -.-
Што збориш бе, баш ние женските сме центар на внимание на сервер, дури и попуштаат машкиве :D се осеќа понекогаш :D и сите кога ќе влезеш на сервер ќе почнат еј од кај си, дај фб итн итн :D