1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Gabriela
Последна активност:
19 април 2012 во 08:05
Зачленет на:
19 февруари 2012
Мислења:
145
Допаѓања:
139
Поени од трофеи:
43
Пол:
Женски
Роденден:
28 мај 1997 (Возраст: 22)

Сподели:

Gabriela

Активен Член, Женски, 22

Лелеееее неможам да поверувам доживеав 2бакнеж аааааааа<3 4 март 2012

Gabriela последен пат беше виден/а како:
19 април 2012