1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
CyberKnight
Последна активност:
11 јули 2012 во 22:55
Зачленет на:
14 февруари 2012
Мислења:
51
Допаѓања:
41
Поени од трофеи:
18
Пол:
Машки
Роденден:
28 февруари 1994 (Возраст: 25)
Веб-страница:
Локација:
Велес
Професија:
Ученик

Сподели:

CyberKnight

Полноправен Член, Машки, 25, од Велес

CyberKnight последен пат беше виден/а како:
11 јули 2012