1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Counter Strike

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ej dajte IP da igramo : ) ja igram najvisHe setti server, bruss
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  дечки го добив серверот, кога сакате ке играме
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 3. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ne sam igraja sors odkako se naprai ovj forum, inacHe za 1.6 li zborisH ili za sors ?
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  не бе каков сорс, 1.6 ако сакаш сега малце да пукаме ? ке ставам мала мапа. ?
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  pffff ne igram toj sranje : ) grafika e fliperska,pucanje mi e kako na gameboy : ) sors e praa stfar prijatelju makedonski : )
   
  На DarkPassenger и Dee Dee им се допаѓа ова.
 6. Dee Dee

  Dee Dee Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  Fire in the hole!
  Cover me!
  Кантер-зараза! ;)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  need backup : )
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  за мене сорсот е срање, многу нашминкана. Олд скул!
   
  На митее! и The Tramp им се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  sfak u sfoj fazon : ) demokratija :D
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Пиши IP
   
  На митее! му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: