1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Македонец
Последна активност:
1 април 2019 во 19:29
Зачленет на:
14 февруари 2012
Мислења:
313
Допаѓања:
439
Поени од трофеи:
1,063
Пол:
Машки
Роденден:
јануари 20

Сподели:

Македонец

Староседелец, Машки

Македонец последен пат беше виден/а како:
1 април 2019