1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Рушен
Последна активност:
7 јануари 2014 во 21:44
Зачленет на:
22 октомври 2012
Мислења:
181
Допаѓања:
124
Поени од трофеи:
43

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машки

Сподели:

Рушен

Активен Член, Машки

Рушен последен пат беше виден/а како:
7 јануари 2014