1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
важна
Последна активност:
1 октомври 2012 во 22:01
Зачленет на:
14 февруари 2012
Мислења:
552
Допаѓања:
694
Поени од трофеи:
93
Пол:
Женски
Роденден:
19 мај 1990 (Возраст: 29)
Локација:
Скопје
Професија:
Програмер

Сподели:

важна

Истакнат Член, Женски, 29, од Скопје

СЕ ИГРАШЕ НАТПРЕВАР МАКЕДОНИЈА - СУДИИ И СУДИИТЕ ЈА ПОБЕДИЈА МАКЕДОНИЈА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 јули 2012

важна последен пат беше виден/а како:
1 октомври 2012