1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Counter Strike

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. CyberKnight

  CyberKnight Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  41
  Вчера баш играв на еден српски зомби сервер и почнаа да ја прашуваат една за фб, скајп :D
   
 2. Gabriela

  Gabriela Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  139
  Сакам да ја симнам кантер 1.6 од инсомниа ама неможам да ја најдам страната:/
   
 3. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  киду да плескам малце сорс, одамна не сам:ninja
   
 4. BOGAtiJEBEM1g

  BOGAtiJEBEM1g Нов член

  Зачленет на:
  23 април 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  3
  Counter igramm sekoj denn po 5h najmalkuu. :D Zarazenn sum od nea imam svoj srw pa taka preku den a moze vo eden den 2 cw igrame so mojata ekipa koja e zakonn :p .Sum igral isto taka so razni mouse kako sto se steelsteries Razer-mamba x7....itn :D

  Ova nesto zasluzuva... :p

   
  На DarkPassenger му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Играв Кантер ко ненормална, од 5то одделение до пред 2 години, бев и админ на сервер пред 2-3 годиниии и многу ама премногу бев заразена со играта, просто и не ми се верува сега колку многу сум играла, абре очи не тргав по 6 саата на ден:frantic (drunk) иначе никот ми беше DeLux и бев на Max серверите. И сега би играла ама лаптопот по дома ми е крш невиден, да му сменам се, да го стокмам и може да ве решам сите по еднаш, евентуално по два пати :sreken
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ја сорс плескам од време на време,тој срање едн шес не играм : P
   
 7. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Ни ја веќе не играм :sreken Ајде тема за Фифа да отвориме само јас и ти во неа ќе дебатираме :giggle
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Ма 1.6 никој не може да ја смени, ни сорс, ни па новата што ќе излезе. :cool:
   
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Ја игра некој новата? Односно бета верзијата? Најдобра ми е од сите верзии, сега за сега.
   
 10. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Ја немам играно, ама по трејлерите ми е тапа како и сорс. :)
   

Сподели: