Counter Strike

CyberKnight

Полноправен Член
14 февруари 2012
51
41
18
26
Велес
www.facebook.com
Што збориш бе, баш ние женските сме центар на внимание на сервер, дури и попуштаат машкиве :D се осеќа понекогаш :D и сите кога ќе влезеш на сервер ќе почнат еј од кај си, дај фб итн итн :D
Вчера баш играв на еден српски зомби сервер и почнаа да ја прашуваат една за фб, скајп :D
 

Gabriela

Активен Член
19 февруари 2012
145
139
43
22
Сакам да ја симнам кантер 1.6 од инсомниа ама неможам да ја најдам страната:/
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
киду да плескам малце сорс, одамна не сам:ninja
 

BOGAtiJEBEM1g

Нов член
23 април 2012
3
3
3
24
Counter igramm sekoj denn po 5h najmalkuu. :D Zarazenn sum od nea imam svoj srw pa taka preku den a moze vo eden den 2 cw igrame so mojata ekipa koja e zakonn :p .Sum igral isto taka so razni mouse kako sto se steelsteries Razer-mamba x7....itn :D

Ova nesto zasluzuva... :p

 
  • Like
Реакции: DarkPassenger

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Играв Кантер ко ненормална, од 5то одделение до пред 2 години, бев и админ на сервер пред 2-3 годиниии и многу ама премногу бев заразена со играта, просто и не ми се верува сега колку многу сум играла, абре очи не тргав по 6 саата на ден:frantic (drunk) иначе никот ми беше DeLux и бев на Max серверите. И сега би играла ама лаптопот по дома ми е крш невиден, да му сменам се, да го стокмам и може да ве решам сите по еднаш, евентуално по два пати :sreken
 
  • Like
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
ја сорс плескам од време на време,тој срање едн шес не играм : P
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Ма 1.6 никој не може да ја смени, ни сорс, ни па новата што ќе излезе. :cool: