1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

[CS 1.6] Na`Vi Bots

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Snow, 9 јули 2012.

 1. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Пред некое време дознав дека можете да играте со Brus Lee, Brad Pit, Jet Lee :cool:.. И други познати личности :) Ова е измислено од кланот Na`Vi и се вклучува на New Game, можете да симнете и ако снемате нет да си се забавувате :cool:.. Еве како тоа изгледа..

  Модот е како детмеч :)
  Можете да го симнете од овде: http://www.mediafire.com/?vaaj1us1a1moih0
  Фајлот е зипован кога ќе го екстрактирате имате "Read Me" отворете го и имате инструкции како да го инсталирате... Уживајте :cool:
   
 2. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  фала пуно братче, следеќу недељу кт ке се врату од одмор обавезно инсталирам
   
 3. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Не се инсталира ова..
  Имаш инструкции во Read Me фајлот :D

  Едит: Неможеш да играш кога ботовите имаат пушка :rofl Имаат аим ни читер неможе да ги утепа :rofl
   
 4. Zeus

  Zeus Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2012
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  5
  Значи си пробал со чит .. пу, срам да ти е :Р
   
 5. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Не сум пробал со чит :)
  Туку знам како е -.-
  Стај ги и стави на GodLike и ако утепаш еден давам ти го мојо компјутер твој да биде.
   
 6. Zeus

  Zeus Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2012
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  5
  Нема да го дадеш, тоа е проблемот. :)
   

Сподели: