[CS 1.6] Na`Vi Bots

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
439
1,073
Марс
Пред некое време дознав дека можете да играте со Brus Lee, Brad Pit, Jet Lee :cool:.. И други познати личности :) Ова е измислено од кланот Na`Vi и се вклучува на New Game, можете да симнете и ако снемате нет да си се забавувате :cool:.. Еве како тоа изгледа..
Модот е како детмеч :)
Можете да го симнете од овде: http://www.mediafire.com/?vaaj1us1a1moih0
Фајлот е зипован кога ќе го екстрактирате имате "Read Me" отворете го и имате инструкции како да го инсталирате... Уживајте :cool:
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
23
Куманово
фала пуно братче, следеќу недељу кт ке се врату од одмор обавезно инсталирам
 

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
439
1,073
Марс
фала пуно братче, следеќу недељу кт ке се врату од одмор обавезно инсталирам
Не се инсталира ова..
Имаш инструкции во Read Me фајлот :D

Едит: Неможеш да играш кога ботовите имаат пушка :rofl Имаат аим ни читер неможе да ги утепа :rofl
 

Zeus

Истакнат Член
12 јули 2012
16
5
303
23
Тетово, Јегуновце
Не се инсталира ова..
Имаш инструкции во Read Me фајлот :D

Едит: Неможеш да играш кога ботовите имаат пушка :rofl Имаат аим ни читер неможе да ги утепа :rofl

Значи си пробал со чит .. пу, срам да ти е :Р