1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Counter Strike

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Не ми праите лиге бе, ке гу даунлоадирам ке се кидамо vs против vs : )
  И ја сакам мноо сс дезерт да центрирам у глау, ииии оној Шифт одење по собичке е јако сс два три метка калашњикофски
  Колко касни саати ми се дешавало тој играње уфилмано, пазимо, не се деилмо, ја и Украинци , имаше и сс едни викасфа ме на заебани сервери, сс пасфорд , ама ретко тој, ептен треа сфак вечер играње, не сам ја кид фанатик за сфак вечер пуцање : )
   
 2. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Дајте бе симните сви кантер 1.6 ке најдемо некој празан сервер ваљда и ке се пуцамо и онакој џабе седимо по цел ноќ туј дремемо, па барем да се дружимо повише
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 3. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Јас и да сакам не можам. Ми треба Windows за CS ;(
   
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  еи ке ми каже ли некој кој игра најнову верзију да гу кидам од замунду да играмо да праимо два три на два : )
   
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Никој бре не дава најнову верзију, што ви е???
  Ја не гу најде на замунду, не глеам најнову, глеам тој Глобал Офензиф нешто такој е, еве ск ми се инсталира ке виду што е финта сс игру , пуца ми се нешто еј : )
   
 6. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  па тај ти е најнова верзија Глобал офензиф, ама мислу дека неможеш да играш на сервер што се играв преко 1.6. Ваљда ме разбра што сакам да ти кажу, хахаха
   
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ја не играм 1.6 тој е срање у боју
  само сорс брат, само сорс !!!
   
 8. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  абе не си тачан, од 1.6 не сам играја бољу сви други су курчева прашина :D
   
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  тетриз работа брат ( не идемо офтопик нели за кантер дискутирамо)
  како ти се игра тај едн шес бе брат, коцке и прљава слика , графика нула, трчиф како на штикле, како да су фатени у мускули бе а они специјалци алоооооо : )
  Сорс бе брат, реално сфе, а у кидаш како човек : )
  Aбе нејќе да ми се укључи игра , еве ск проба цц што е финта ееееееееј
  Кд ке пуцам бе и ја кантер : (
   
  На DarkPassenger му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  брат најдобра ми, овија нови ми чудни, ти ако сакаш добру графику пушти CoD MW 2 или 3 и цепај. Абе види крак тамо копира ли, све тој. Тешко се инсталирав тија нови игре.
   

Сподели: