Што никогаш не би облекле?

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
27
домче
Пааа... никогаш не би облекол некоја девојка со црна виткана коса што тогаш се соблекла. Па за тоа ли се мачело чупето, за јас пак да ја облечам??:patos
 
  • Like
Реакции: Lena

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево


Нити пак било каква кошула сем скроз црна без џебови и прашање е дали и таква би облекол.
Такоѓе маици, блузи, и сл. со нешто испишано на нив, или пак во живописни бои. Бљак.
 

dalmatian

Полноправен Член
2 март 2014
50
12
8
Хеланки со кратка маичка..
Уфф ја мразам оваа комбинација,глупава ми е.
 
  • Like
Реакции: ●Untouchable°

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,154
7,681
1,183
земјата на чудата
Читам пред малку на сајтот на ЦБ на кого поубаво му стои комбинацијава.
По мое мислење премногу невкусно и без било каков стил.Бљак.
Никогаш не би го облекла ниту пак нешто слично на ова.image.jpg image.jpg
 

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
Штилки со "огромна" платформа! Доволно сум висока што не ми се потребни вакви...само не можам да ги разберам девојките со 1,70 да носат волкави обувки?? Како воопшто одите?? :confused:

fbaf5a7380c829c676af04b0c72835e3.jpg