1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
МалиСашко
Последна активност:
7 август 2015 во 02:55
Зачленет на:
12 јануари 2014
Мислења:
466
Допаѓања:
347
Поени од трофеи:
173

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
7 јуни 1993 (Возраст: 26)
Локација:
домче

Сподели:

МалиСашко

Истакнат Член, Машки, 26, од домче

Песна за в кола.... https://www.youtube.com/watch?v=acQ6jLe3R8E 25 август 2014

МалиСашко последен пат беше виден/а како:
7 август 2015