Што никогаш не би облекле? | Црнобело Форум

Што никогаш не би облекле?

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,785
801
1,133
Skopje
Никогаш нормално не би облекол фабричко смкнати фармерки онакви како раперски демек ( како посрани ) (party) (party)(facepalm)
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Премногу кратки фустани и сукњи.И искинати фармерки.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Фустани и сукњи и танги и високи штикли

Машко да не си ? :unsure(star)
Да не се лажеме леопардско, зебресто и сличен анимал принт не стои на секое тело, посебно не на ефтина фаца.
Сум видела згодни девојки кои сосема пристојно носеле, исто и девојки кои преефтино изгледале во такво фустанче.
 
Последна промена:

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
А ла Ријана папучи со волна, ни за дома, а не па за надвор.

(puke)