1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Angel-Alessandra99
Последна активност:
20 ноември 2018 во 01:19
Зачленет на:
2 јули 2015
Мислења:
46
Допаѓања:
43
Поени од трофеи:
628
Пол:
Женски
Роденден:
8 февруари 1999 (Возраст: 20)
Локација:
Во светот на модата

Сподели:

Angel-Alessandra99

Староседелец, Женски, 20, од Во светот на модата

Лесно е да станеш рано,оди стани човек да те видам. 3 јули 2015

Angel-Alessandra99 последен пат беше виден/а како:
20 ноември 2018