Што никогаш не би облекле? | Црнобело Форум

Што никогаш не би облекле?

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,522
14,429
1,683
Таму каде што треба
Чорапа бела Најк оптегната скроз, под колена на црна сандала.
Вчера гледав слики од Фешн викот во Ск и видов една очајна девојка што не знаела како да се облече да привлече внимание, па решила тоа да биде на најлошиот можен начин.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ballet is my life