1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што никогаш не би облекле?

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Elizabeth Bathory, 13 февруари 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Не би облекла фустан и сукња
   
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Чорапа бела Најк оптегната скроз, под колена на црна сандала.
  Вчера гледав слики од Фешн викот во Ск и видов една очајна девојка што не знаела како да се облече да привлече внимание, па решила тоа да биде на најлошиот можен начин.
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: