1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
dalmatian
Последна активност:
23 ноември 2014 во 17:57
Зачленет на:
2 март 2014
Мислења:
50
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
8

Ги следи 4

Следачи 2

Пол:
Женски
Роденден:
август 31

Сподели:

dalmatian

Полноправен Член, Женски

Нова сум на форумов и навистина ми се допадна.. Има интересни мислења и одговори на моите прашања <3 2 март 2014

dalmatian последен пат беше виден/а како:
23 ноември 2014