Часовници

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,265
9,107
1,683
не сум по часовниците...обично улогата часовник ја има мојот телефон .)
 

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
169
171
43
Pust ostrov
Ја сум обожавател,меѓутоа не ми се фрлаат толку пари за еден саат :alien
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
887
1,090
1,093
Скопје
Голем љубител сум (inlove)
На овој одамна му го имам фрлено меракот

(МОРА ДА ГО ИМАМ)
 
  • Like
Реакции: LadyInPink

TheBookaholic

Истакнат Член
13 јуни 2012
34
35
318
Скопје
Многу сакам часовници и имам навика секогаш да носам! Кога не носам имам чувство како нешто да ми фали :giggle
Овој го сакам, ама скапичок ми е малку, во моментот приоритет им давам на други работи...
 

Dolphine

Истакнат Член
25 јуни 2012
304
302
63
Го имам овој часовник на Авон со Сваровски кристали

и овој на Фосил, подарок од мајка ми и татко ми за роденден :)
 
  • Like
Реакции: Tantara

freak

Староседелец
18 јуни 2012
190
120
1,043
23
Битола
Прано носев секојдневно рачен часовник но не беше марка. Сеуште го имам дома ама не го носам, сеа часот го гледам од моб. :)