1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
freak
Последна активност:
17 јули 2018 во 09:51
Зачленет на:
18 јуни 2012
Мислења:
190
Допаѓања:
120
Поени од трофеи:
1,043
Пол:
Женски
Роденден:
13 јануари 1997 (Возраст: 23)
Локација:
Битола

Сподели:

freak

Староседелец, Женски, 23, од Битола

“Not all of us can do great things. But we can do small things with great love.” 31 јули 2012

freak последен пат беше виден/а како:
17 јули 2018